Дайвінг-тури

Подарункові сертифікати на БУДЬ-ЯКИЙ курс дайвінгу!

ціна від /люд.

У вашого друга, колеги, близької людини свято? Не шукайте довго, вибирайте подарунковий сертифікат на будь-який курс дайвінгу в нашому клубі дайвінгу I'DC Club, а решту ми подбаємо.

  1. Подарунковий сертифікат на пробне занурення з аквалангом - недорогий, хороший подарунок для дівчини, хлопця, якщо вони ніколи ще пробували занурюватися з аквалангом. Детальний опис курсу за посиланням . Ціна подарункового сертифікату на пробне занурення із аквалангом 850 грн.
  2. Достойним та ефектним подарунком стане подарунковий сертифікат на Курс навчання дайвінгу Open Water Diver! Особливо якщо ви вже сертифікований дайвер, і для повного щастя залишилося тільки стати дайвером вашій близькій людині! Детальний опис курсу Open Water Diver за посиланням. Ціна подарунковогопро сертифікат Open Water Diver 10 000 грн.
  3. Подарунковий сертифікат на курс навчання дайвінгу Open Water Diver PREMIUM стане вишуканим та дорогим подарунком близькій людині. Адже цей курс для тих, хто надає перевагу індивідуальному підходу та особливим умовам для навчання. Докладніше про цей курс читайте за посиланням . Ціна подарункового сертифікату Open Water Diver PREMIUM 17000 грн.
  4. Ну і звичайно, подарунковий сертифікат на будь-яку дайверську спеціалізацію для друга дайвера! Вибирайте в каталозі курсів спеціалізацію, приходьте до нас та разом підпишемо іменний сертифікат! Ціна подарункового серифікату на спеціалізацію 5000 грн.