Сервіс та ремонт обладнання для дайвінгу

Сервіс та ремонт обладнання для дайвінгу

Прайс-лист на послуги сервісу

Назва послуги Вартість, euro
Обслуговування повної дайвінг системи (Total Diving System) 50.00
Прайс-лист на окремі види робіт Вартість, euro
Заміна шийного обтюратора 24.00
Заміна ручного обтюратора 1 шт. 15.00
ТО шланга піддуву 6.50
ТО клапана (піддува/здува) сухого ГК 15.00
Проклеювання швів латексною стрічкою (за 1 см) 2.00
Приклеювання наколінників (налокітників на неопреновий ГК 16.00
Заміна бот (шкарпеток) сухого триламінатного ГК 32.00
Приклеювання кишені сухої ГК 16.00
Заміна блискавки на сухому ГК 83.00
Встановлення підтяжок 12.00
Відновлення цілісності неопрену (заклеювання пошкодження до 2-х см) 10.00

Гідрокостюми

Назва послуги Вартість, euro
Заміна шийного обтюратора 24.00
Заміна ручного обтюратора 1 шт. 15.00
ТО шланга піддуву 6.50
ТО клапана (піддува/здува) сухого ГК 15.00
Проклеювання швів латексною стрічкою (за 1 см) 2.00
Приклеювання наколінників (налокітників на неопреновий ГК 16.00
Заміна бот (шкарпеток) сухого триламінатного ГК 32.00
Приклеювання кишені сухої ГК 16.00
Заміна блискавки на сухому ГК 83.00
Встановлення підтяжок 12.00
Відновлення цілісності неопрену (заклеювання пошкодження до 2-х см) 10.00

Жилети-компенсатори

Назва послуги Вартість, euro
ТО інфлятора BCD 16.00
Ремонт клапана BCD, що стравлює 5.00
Заміна інфлятора BCD у збиранні 10.00
Обслуговування BCD Airtrim 40.00

Прилади

Назва послуги Вартість, euro
Заміна живлення на комп'ютері 8.70
ТО манометра 6.50

Регулятори (без вартості ЗІПів)

Назва послуги Вартість, euro
ТО 1-й ст. (поршневий) регуляторів Aqualung, Mares, Scubapro, Atomic, Apeks 8.00
ТО 1-й ст. (мембранної) регуляторів Aqualung, Mares, Scubapro, Atomic, Apeks 13.00
ТО 1-й ст. регулятора із силіконовою камерою 19.50
ТО 2-1 ст. Aqualung, Mares, Scubapro, Atomic, Apeks 10.50

* у вартість ремонту не включено вартість ремкомплекту.

Якщо у Вас є питання щодо ремонту або сервісного обслуговування техніки для дайвінгу, задайте їх instructor@divecente.com.ua або за телефоном (044) 240-36-06

Програма технічного обслуговування обладнання SSI

Для забезпечення максимальної надійності, безпеки та довговічності вашого комплекту обладнання для дайвінгу (Total Diving System) ми вирішили взяти участь у програмі технічного обслуговування обладнання SSI.

Це програма регулярного огляду та технічного обслуговування вашого комплекту обладнання для дайвінгу. Один раз на рік, на початку дайверського сезону, а при необхідності і частіше, виконується огляд, заміна витратних матеріалів (прокладок, ущільнювачів, батарейок, фільтрів); На підтвердження своєї інспекції ваше обладнання буде промарковане спеціальними етикетками, наклейками та маркерами на шлангах регуляторів. На основі спеціальної перфорованої мітки на маркерах ви знатимете дату наступного огляду вашого спорядження. Запропонована нами програма Сервісного обслуговування обладнання ділиться на наступні моменти:

1. Візуальний огляд балонів для дихальних сумішей.

Цей пункт включає в себе повний огляд внутрішньої та зовнішньої поверхні стінок балонів, а також ремонт пошкоджень та видалення забруднень. При необхідності може включати і підготовку балонів для роботи з найтроксом (Nitrox) 100%. Також, за необхідності, (один раз на 5 років) проводиться гідростатичне випробування балонів з нанесенням дати на горловину балона. Як відомо, балони, які не пройшли своєчасне гідростатичне випробування, не будуть наповнюватися повітрям у заправних станціях і дайв центрах.

2. Обслуговування регулятора.

Всі виробники регуляторів дотримуються єдиної думки про необхідність сервісного обслуговування регуляторів один раз на рік або після 100 занурень. При проведенні сервісного обслуговування в регуляторах змінюються всі кільця ущільнювачів, фільтри. А всі металеві частини першого і другого ступеня регулятора чистяться в ультразвуковій ванні. Після проведення сервісних робіт регулятор буде налаштовано на спеціальному стенді знову.

3. Обслуговування системи контролю плавучості (BCD).

Ваш жилет-компенсатор або крило також потребує сервісу принаймні один раз на рік. Під час сервісного обслуговування ми промиваємо крило у спеціальному розчині як зовні, так і внутрішню камеру для видалення солей. Так само обслуговується і інфлятор, в якому змінюються кільця ущільнювачів і проводиться чистка і змащення деталей.

4. Обслуговування гідрокостюмів, рукавичок, ботиків та шоломів.

При обслуговуванні гідрокостюмів, рукавичок, ботиків і шоломів ми приділяємо велику увагу невеликим пошкодженням, і усуваємо їх, що дозволяє уникнути перетворення дрібних пошкоджень у великі розриви та дірки. Після запобіжного ремонту ми стираємо неопренові вироби в спеціальному шампуні, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації вашого обладнання, і при цьому неопрен не втрачатиме еластичність протягом тривалого терміну експлуатації. У гідрокостюмах сухого типу додатково здійснюється обслуговування клапанів піддуву та стравлювання, манжети обробляються тальком. За необхідності може зробити повний гідротест для перевірки роботи «сухої» блискавки.

5. Обслуговування приладів та інформаційних систем.

Компас, підводний комп'ютер, ботом-таймер та інше обладнання ми відносимо до інформаційних систем. Несвоєчасна заміна ущільнювачів і батарей може призвести до того, що такі системи перестануть працювати в невідповідний момент. Сервісне обслуговування проводиться в залежності від моделей ваших систем і включає перевірку в камері гідростатичного контролю, тест батареї або акумулятора і, при необхідності, їх заміну. При сервісному обслуговуванні приладів (манометра) ми робимо візуальну інспекцію шланга високого тиску та заміну внутрішніх ущільнювальних кілець манометра.

6. Обслуговування маски, трубки, ласт та інших аксесуарів.

Звичайно в нових масках, ластах, трубках, як і в інших аксесуарах - вад немає. Однак, при експлуатації на ремінцях починають з'являється тріщини, на кріпленнях ласт можуть з'явитися дрібні пошкодження, тобто все те, що неминуче з'являється на спорядженні під час експлуатації. І дайверу буде дуже прикро скасовувати занурення, якщо ремінець маски порветься перед входом у воду з зодіаку ... . Ми включаємо в нашу сервісну програму обов'язковий контроль за станом, а за потреби і заміну ремінців масок і ласт, кріплень, з'єднань усіх частин вашого дайверського комплекту (Total Diving System).

Більш детальну інформацію про нашу сервісну програму ви можете отримати у інструкторів нашого дайв-центру.

Насолоджуйтесь дайвінгом в обслуговуванні!

Проконсультуватися, а також записатися на проведення сервісного обслуговування або ремонту ви можете  по телефону: (050) 508-21-25
Іван Трухан (Instructor Trainer SSI)