Продаж спорядження для дайвінгу

Продаж спорядження для дайвінгу

Наша компанія постачає на ринок України тільки перевірене обладнання для дайвінгу та підводного полювання від провідних виробників, таких як ScubaForce, Mares, Aqualung, DUE, Suunto, Scubapro, і багатьох інших.

Наші хлопці регулярно відвідують щорічні міжнародні виставки, де представлені новинки, підглядають тренди, укладають нові контракти, щоб постачати на ринок України лише найкращі вироби, які перед тим, як вступити в торгівлю, проходять неодноразові тести як на підприємстві виробника так і, безпосередньо, на базі нашого дайвцентру. .

Наші професійні консультанти підкажуть вам як не розгубитися у різноманітті вибору, як краще розпорядитися вашим бюджетом для отримання максимального задоволення від дайвінгу та підводного полювання.

У нас ви знайдете все найнеобхідніше для дайвінгу і підводного полювання на будь-який смак і бюджет, будь-то: ласти, маски, гідрокостюми; рушниці для підводного полювання, регулятори, ліхтарі, дайверські ножі та багато іншого, чого неможливо перерахувати в рамках однієї статті, та й навіщо перераховувати, просто Зайдіть до нашого інтернет-магазину: idc-diveshop.com

Або дзвоніть прямо зараз: +38 (044) 592-70-40; (050) 508-21-25