Навчання дайвінгу у Києві

Навчання дайвінгу у Києві

Ті, хто хоче тільки спробувати, можуть здійснити пробне занурення з аквалангом під наглядом інструктора. Початківцям дайверам потрібно пройти початковий курс навчання Open Water Diver.

Дайвери, які продовжують своє навчання, можуть пройти курси від Advanced OWD до Інструкторського або триміксного рівня. Навчання проходить у дайв клубі I'DC Club за адресою: Пр-т Повітрофлотський, 10 та  басейні ЦСК ЗСУ (м.Київ пр-т Повітрофлотський, 2).

У нашому дайв центрі IDC Club проводиться навчання дайвінгу для всіх: від новачків до майбутніх Інструкторів дайвінгу. Детальну інформацію про кожен курс ви зможете прочитати в розділі каталог курсів, вартість навчання дайвінгу на сторінці прайс-лист.

Задати запитання або записатись на будь-які вибрані курси можна одним з наступних способів:

  • зателефонувати до нашого клубу за телефонами +38 (044) 240-36-06, (050) 462-36-06, (050) 508-21-25
  • приїхати в наш дайв-центр за адресою м. Київ пр-т Повітрофлотський, 10, офіс 70
  • надіслати електронний лист за адресою: instructor@divecentre.com.ua

Дайвінг – це активний відпочинок та пізнавальний спорт, подорожі та стиль життя. Для безпечної насолоди підводним світом потрібно вчитися.

IDC-club - відома міжнародна школа дайвінгу, що має високий статус SSI дайв-центру і Mares diving centre, заснована в 2000 р. Навчання в нашій школі проходить за міжнародними стандартами SSI, ISO. Інструктори школи – досвідчені майстри-ентузіасти. Система SSI є однією з провідних світових систем навчання дайвінгу. Абсолютно всі інструктори SSI є висококласними професіоналами у навчанні дайвінгу, можете бути впевнені, що вони пройшли жорстку стандартизовану систему відбору, перш ніж стати інструктором з дайвінгу SSI.

Різноманітність курсів навчання дайвінгу у нашому клубі – найбільша в Україні