Дайвінг-тури

Старт Інструкторського Курсу (ITC) 15 жовтня

ціна від /люд.

Ви просунутий та впевнений дайвер? Ви відчуваєте потенціал професійного зростання в дайвінгу? Вам подобається проводити час із людьми, багато подорожувати, багато пірнати? Ви хочете почати заробляти на вашому улюбленому хобі? Тоді вам до нас, на Курс підготовки Інструкторів (Instructor Training Course). У вас є шанс стати Інструктором однієї з систем навчання дайвінгу, що найшвидше розвивається в світі!

Курс стартує 15 жовтня.

Для того, щоб записатися на ITC необхідні наступні мінімальні вимоги:

  • Мінімальний вік 18 років.
  • Не менше 100 офіційно зареєстрованих занурень (на момент закінчення курсу).
  • Бути діючим дайвмайстром SSI або еквівалентною організацією.
  • Мати медичну форму, підписану професійним лікарем.

Instructor Training Course триває від 10 до 12 днів. Це досить інтенсивний курс, коли заняття проходять беззупинено з ранку та до вечора щодня, починаються о 9:00 ранку та закінчуються о 21:00 – 22:00.

Курс поділено на теоритичну частину, практичну частину у відкритій воді та у басейні. Перша частина ITC – це сама підготовка. Друга частина Курсу завжди закінчується частиною, яка називається IE (Instructor Examination) – це інструкторський іспит, який приймає (Instructor Certifier) Інструктор, що сертифікує. Курс ITC досить стомлюючий. Тому ми рекомендуємо йти на нього, якщо ви добре підготовлені.

Після того, як ви стаєте Інструктором Open Water Diver, ви також отримуєте спеціалізацію Nitrox Instructor , Instructor PPB (Perfect Performance Buoyancy), Stress&Rescue Instructor, та згідно з зміненими стандартами з 01.01.2018 якщо ви закінчуєте Курс ви також стаєте Dive Guide Інструктором, збільшує ваші можливості після закінчення курсу. Всі ці курси входять до вартості ITC.

Якщо ви готові, дзвоніть, записуйтесь на Курс, і ласкаво просимо до PRO професіоналів!

Старт наступного курсу 15.10.2018

Реєстрація на курс за тел.: (050) 508 21 25, (050) 462 36 06

Або на пошту: instructor@divecentre.com.ua