Новини та події IDC club

Враження від Сафарі Червоним морем 22.02.2014 - 01.03.2014

Дата публикації: 10.03.2014


Незважаючи на неспокійний лютий, ми все-таки здійснили заплановане сафарі на півночі Червоного моря + Тиран.

На думку багатьох членів групи, це була одна з найбільш насичених поїздок за останні кілька років. Крім того, що нам вдалося зустріти найрізноманітніших морських жителів, ми ще й обнирювали найпопулярніші затонули кораблі Червоного моря, такі як: Carnatic , Thistlegorm , Dunraven, Giannis D, Rosalie Moller.

З нововведень цієї поїздки стало те, що на кораблі проводилися Trimix курси і всі охочі змогли зробити перше пробне занурення на цій суміші.

Яхта, на якій ми здійснили нашу подорож називається Grand Sea Serpent. Це найбільш підходяще судно для огранізації занурень будь-якої складності, на якому нам пощастило бути.

Вечори у нашій веселій та затишній компанії проходили за цікавими лекціями Ігоря Рожка, Олексія Байстрюченка, Івана Трухана, а розбавляв усю цю наукову ідилію блискучий гумор душі нашої компанії Олександра Салтикова. За такими вечорами замислювалися наступні вилазки нашого клубу на найближче майбутнє. Слідкуйте за нашими анонсами.

Так доречі! Не обійшлося і без несподіваних пригод. Під час переходу від річки Тісельгорм до річки Rosalie Moller наша яхта потрапила в досить серйозний шторм. Навіть види дайвери були "злегка здивовані", і, про всяк випадок, пристебнулися до бортів яхти. Тривало це не довго, але відчуттів вистачить на все життя.

Також вітаємо наших AOWDшників! Діти справно виконували всі поставлені перед ними завдання та благополучно склали іспити. Молодці!

Фотозвіт про поїздку дивіться у нашій фотогалереї .