Новини та події IDC club

Особистий рекорд Олександра Салтикова. Перевірити холод. Подарунок Чорного моря. Крим. Балаклава. Як це було

Дата публикації: 05.10.2013


Минулими вихідними протягом 4-х днів наша команда I'DC club проводила штурм Чорного моря в місті героя Балаклава.

Свій особистий рекорд за кількістю проведених іспитів у стислий термін поставив наш інструктор Сашко Салтиков!

Діти, які приїхали на здачу OWD: Андрій Снігір, Богдан Снігір, Ольга Новосад, Віталій Новосад, Андрій Довженко, Ігор Красота, Микола Мартиненко, Дмитро Власов;

AOWD+EAN: Андрій Довженко, Дмитро Власов, Роман Прокоф'єв, Василь Васильєв;

Rescue Diver: Денис Феколін, Юрій Ткаченко, Фред Пуллар;

Discovery Scuba Diver: Володимир Васильєв.

Наші студенти виявили мужність та відвагу, адже їм довелося входити у воду, температура якої опустилася до 9С (!) у перший день занурень, і це при тому, що всі студенти занурювались у костюмах мокрого типу.

Серед дайверів був і наймолодший учасник Андрій Снігір, якому лише 11 років. І він нарівні з всеми пройшов усі випробування та склав іспит з OWD. Справжній чоловік!

На другий день занурень погода зглянулася над дайверами та «дала гарячу воду», висловлюючись ЖЕКівською мовою: аж 18С (!), справжня розкіш за нинішніх погодних умов.

Особливою «бавовною долі» можна назвати нашого дайвмайстра Сергія Веремеєнка, який проходив курс Tec 40. Занурення проходили на глибині до 40 метрів. Прозорість води становила 8-10 метрів.

Водічка 18С. І під час останнього декомпресійного занурення вони разом з інструктором   Іван Трухан отримав подарунок від Чорного моря - практично новенький спінінг! Тепер буде чим зайнятися на дозвіллі між зануреннями під час наступного нашого візиту. Тут, якраз, хлопцями була помічена велика зграя кефалі.

А тим часом, вечорами, коли залишалося трохи вільного часу, хлопці бавили час за розмовами та шашликом від шефа:

Особлива подяка дайверу нашого клубу Сергію Кримцю за самовіддану підтримку команди під час всіх курсів протягом усіх днів. Дякую!

І щоб ми робили, якби не моральна та технічна підтримка з корабля. Дякуємо Оксані Куліш за наданий фоторепортаж усіх подій, який можна переглянутиу фотогалереї .