Новини та події IDC club

5 перевірених порад, які допоможуть Вам зберегти повітря під час занурень

Дата публикації: 30.09.2013


Ви видихаєте повітря з Вашого балона швидше, ніж Ваш Бадді?

Тут Ви знайдете 5 підказок, які допоможуть Вам зберегти повітря і продовжити час Вашого перебування під водою.

1. Відрегулюйте всі найменші витоки

Навіть тоненька цівка бульбашок з О-кільця або шарнірного з'єднання інфлятора прискорить витрати повітря, а також може стати сигналом про більш серйозну проблему в майбутньому. Маска, що не щільно сидить, це ще один варіант витоку, при якому Вам доведеться постійно продуватися. Це також джерело стресу, який без потреби збільшує частоту Вашого дихання, тим самим знижує його ефективність. Ваш октопус легко видає free-flow? Якщо так – це сприятиме швидкій витраті повітря. Відрегулюйтейого.

2. Пірнайте більше.
Ви можете бути не новачком, але доти, доки Ви пірнаєте майже щотижня, це все ще залишатиметься незвичним заняттям. Пірнаючи більше, Ваше тіло звикне до цієї ідеї, і Ви видихатимете менше повітря.


3. Пливіть повільно
Енергія, витрачена на швидкість, витрачає набагато більше зусиль, ніж Ви собі уявляєте: пливіть наполовину в рази повільніше, ніж Ви плаваєте зараз, і Ви витратите менше повітря.

4. Залишайтеся ближче до поверхні
Через те, що Вашому регулятору доводиться доставляти повітря при тиску, що дорівнює тиску води, глибоке дихання на 12 метрах (2,2 атмосфери) витратить вдвічі більше повітря з Вашого балона в порівнянні з таким же диханням на поверхні води. На 30 метрах (4 атмосфери) потрібно вдвічі більше повітря, ніж за 12 метрів. Ви з цим нічого не поробите. Просто пістПильнуйте не занурюватися глибше, ніж Вам потрібно. Якщо Ви пропливаєте транзитом над нецікавою піщаною рівниною, щоб доплисти до краю того місця, з якого вже має початися глибина – то пливіть на 5 метрах замість 12-ти. Ви збережете повітря.

5. Зменшіть кількість свинцю
Якщо Ви перевантажені, Вам доведеться сильніше піддути компенсатор. Для того, щоб надати собі нейтральну плавучість. Надутий компенсатор більший за розміром і вимагає більше енергії та кисню, щоб проштовхувати його крізь товщу води. Перевага в 3 кг означає, що Ваш компенсатор, надутий для надання Вам нейтральної плавучості більше на 4 літри.

Візьміть собі на замітку. І приємних Вам занурень.