Новини та події IDC club

Вакансія Інструктора

Дата публикації: 26.07.2019


I'DC Club - це Дайвінг-центр, один з найбільших та динамічно розвиваються в Україні, заснований у 2004 році. Ми навчаємо безпечного та комфортного дайвінгу та подорожуємо по всьому світу.

Ми пропонуємо найбільшу кількість навчальних програм для дайверів в Україні за міжнародною системою SSI, у тому числі, ми готуємо професіоналів у дайвінгу: Divemaster SSI та Instructor SSI.
Дайв професіонали, які пройшли у нас підготовку, успішно працюють Інструкторами та Дайвмайстрами в Україні та закордоном.
Ми не зупиняємось на досягнутому та безперервно розвиваємося, інвестуючи у розвиток нашого дайв центру та у власне навчання.

І нашому клубу потрібні добрі інструктори.

Ми розуміємо, що не кожен, хто хоче стати Інструктором з дайвінгу, і мріє пов'язати свою професію з навчанням людей та подорожами по всьому світу може сплатити власне навчання, тому ми готові самі проінвестувати ваше навчаннявсієї лінійки необхідних курсів SSI рівня Instructor SSI.

І тоді студентів, які успішно склали іспит, ми запросимо в нашу команду на посаду Instructor SSI.

Кого ми шукаємо:

  • Комунікабельних, відповідальних, працьовитих, з добрим почуттям гумору, енергійних людей.
  • Нам важливо бачити цей вогник у ваших очах, бажання навчатися і працювати.
  • Ми не ставимо жорстких обмежень за віком, статтю та першою освітою, але нам важливо бачити вашу готовність до навчання.

Якщо ви:

  • Відчуваєте у собі потенціал стати професіоналом у дайвінгу та готові стати для цільової аудиторії провідником у світ дайвінгу.
  • Любите спілкування, комунікабельні, маєте гарне почуття гумору, легко вибудовуєте стосунки з людьми.
  • Шукаєте компанію, в якій не встигатимете «стояти на місці», постійно розвиватися і подорожувати.
  • Бажаєте придбати нову цікаву професію та поміняти роботу, або поєднувати її з іншою своєю діяльністю, і при цьому добре заробляти, але, на жаль, не маєте зараз можливості оплатити навчання на курсах Divemaster/Asistent Instructor/Instructor

Наша пропозиція для Вас!

Після пройденого навчання та успішно складених іспитів на Вас чекає нова захоплююча робота в команді однодумців, «офіс» на березі моря, спілкування з цікавими, захопленими людьми, подорожі та гарна оплата праці.

Якщо Ви з нами – дзвоніть!

(050) 508-21-25 Іван, (050) 462-36-06 Олександр.