Новини та події IDC club

Як стати Open Water Instructor

Дата публикації: 24.07.2018


Інструкторський курс, або як стати професійним Інструктором з дайвінгу

Коли людина вже досить досвідчена і впевнена в собі і готова взяти відповідальність за інших на себе, коли вона готова морально і матеріально стати інструктором SSI, вона вибирає для себе шлях ITC - Instructor Training Course - Курс підготовки Інструкторів. Курс складається із двох частин: перша частина ITC це і є сама підготовка. Друга частина Курсу завжди закінчується частиною, яка називається IE (Instructor Examination) – це інструкторський іспит, який приймає (Instructor Certifier) Сертифікуючий Інструктор, який має право прийняти ваші навички, і підтвердити, чи готові ви стати інструктором, чи не готові.

Для того, щоб записатися на ITC необхідні наступні мінімальні вимоги:

1. Мінімальний вік 18 років.

2. Не менше 100 офіційно зорігістрованих занурень.

3. Бути діючим дайвмайстром SSI або еквівалентною організацією.

4. Мати медичну форму, підписану професійним лікарем.

Далі Instructor Training Course триває від 10 до 12 днів. Це досить інтенсивний курс, коли заняття проходять безупинно з ранку і до вечора щодня, починаються о 9:00 і закінчуються о 21:00 – 22:00. Кур з розділений на теоритичну частину, практичну частину у відкритій воді та в басейні. Курс виснажливий, стомлюючий. Тому ми рекомендуємо йти на нього, якщо ви добре підготовлені і якщо до цього у вас були хороші інструктори. Якщо ваша початкова базова підготовка з усіх спеціалізацій і Open Water Diver і advanced Open Water Diver, і Stress&Rescue, і React Right або EFR, залежно від того, де ви навчалися, хороша, то ви встигнете за 10-12 днів підготуватися до здачі Курсу Інструктора. Але якщо ви відчуваєте, що ви давно дуже вчилися, чи вчилися занадто швидко, чи навчання проходило десь на курорті, і вам було не до навчання, але вам просто пощастило, що ви отримали сертифікат, то скажемо прямо – вам буде тяжко. І з великою ймовірністю ви зійдете з дистанції, не дійшовши до IE.

Ми працюємо лише за умови, якщо дуже хороша база закладена спочатку. Тому що в дуже стислий термін вас потрібно навчити та підготувати до майбутнього іспиту, але ні в якому разі не повертатись назад. Якщо справа дійде, до того, що доведеться надолужувати втрачене, то на це піде набагато більше часу та ресурсів, ніж виділено на курс.

Після того, як ви стаєте Інструктором Open Water Diver, ви також отримуєте спеціалізацію Nitrox Instructor , Instructor PPB (Perfect Performance Buoyancy), Stress&Rescue Instructor, та згідно зміненим стандартам з 01.01.2018 якщо ви закінчуєте Курс ви також стаєте Dive Guide Інстрлікарем, що безперечно збільшує ваші можливості після закінчення курсу. Всі ці курси входять до вартості ITC.

І ось тут починають відкриватися широкі перспективи: це те, чого багато хто прагне. Хтось давно хотів віддати накопичений досвід, хтось хоче працювати закордоном у якомусь курортному дайвцентрі на надзвичайно екзотичних островах, або возити групи на найвіддаленіші острови. Або просто навчати дайвінгу, багато пірнати, і звичайно ж заробляти.

Якщо ви готові, дзвоніть, записуйтесь на Курс, і ласкаво просимо до PRO професіоналів!

Старт наступного курсу 15.10.2018

Реєстрація на курс за тел.: (050) 508 21 25, (050) 462 36 06

Або на пошту: instructor@divecentre.com.ua