Новини та події IDC club

Наша клубна активність влітку 2018

Дата публикації: 13.07.2018


Літо в самому розпалі, і наш клуб активно працює в ці спекотні дні.

Ось, наприклад, майже 2 тижні з 2.07 до 15.07 у нас у Клубі, на Повітрофлотському проспекті, 10 проходить Курс ITC (Instructor Training Course), де готуються стати Інструкторами дайвінгу майбутні профі. Незважаючи на те, що багато басейнів Києва закрито на генеральне миття (так завжди відбувається), наш клуб проводить навчання у комфортному басейні Клубу Активного Відпочинку "Подільський" протягом усього літа. До речі, наш Клуб єдиний в Україні, хто проводить Інструкторський Курс. Про цей курс ми написали окрему статтю.

У Грибівці, в нашій Південній філії, як ми її називаємо, працюють наші інструктори з дайвінгу Денис Троян та Денис Гриціна.Хлопці гостинно зустрічають, допомагають розселитися і проводять навчання дайвінгу або просто занурення з берега та човна всіх гостей нашого клубу. Ось нещодавно пройшов Курс Stress&Rescue. Курс дуже значимий для дайверів, які хочуть почуватися впевнено у будь-якій ситуації. У ході курсу відпрацьовуються навички самопорятунку та порятунку дайвера, надання допомоги, способи виходу з води в різних умовах та багато іншого.

Також, у нашому клубі у Грибівці діє знижка на Курс OWD (Open Water Diver). Замість 10 000 грн, ви платите 9000. І ще, важливий момент! ТІЛЬКИ цього сезону ми впровадили і з успіхом проводимо інтенсивне навчання за Курсом OWD. Тепер стати сертифікованим дайвером можна всього за 5 днів! Отже, якщо ви давно хотіли, але довго відкладали своє бажання стати дайвером – саме час розпочати! Ви проведете час на морі, совмївши приємне з корисним.

Фотозвіт можна переглянути в галереї.