Новини та події IDC club

Канікули! Канікули!

Дата публикації: 18.07.2017


Канікули! Канікули!

Як хочеться, щоб літній відпочинок дитини пройшов весело, безтурботно та пізнавально! Багато хто знає, як нелегко захопити 10-15 річного підлітка чимось вартим, та таким, щоб він хоча б на якийсь час забув свої гаджети. А ви знали, що Дайв-центр I'DC Club проводить навчання дайвінгу дітей, починаючи вже з 10-ти років! Курс так і називається bubble makers (дослівно: «робителі бульбашок»).

У нас часто запитують: а чи не нашкодить повітря з балона дитині, чи це не шкідливо для здоров'я, а якщо дитина боїться плавати і т.д. Спробуймо відразу відповісти на всі ці, і багато інших питань, і розвіяти ваші сумніви.

Отже,

  • Дайвінгом дітям можна починати займатися з 8 років. А отримати справжній сертифікат дайвера Junior, який дозволяє пірнати самостійно без тата та мами – з 10-ти років.
  • Курс триває 1,5 - 2 місяці загалом. Графік занять ви встановлюєте разом із інструктором.
  • Усі заняття проводяться за постійного супроводу інструктора.
  • Оскільки в акваланзі знаходиться чисте повітря, дихання їм під водою абсолютно безпечне.
  • Для здоров'я дайвінг абсолютно небезпечний. Інструктор навчить дитину всім необхідним правилам і технікам, виконуючи які дитині буде займатися дайвінгом так само легко, як і кататися на велосипеді.
  • Практичні заняття проводяться в басейні і в «відкритій воді», так по-дайверски називається будь-яке відкрите водоймище або море. Заняття проводяться на глибині до 5 метрів у басейні та до 10 метрів у відкритій воді. Після закінчення курсу, дитині видається сертифікат, що дозволяє пірнати на глибину до 12 метрів у супроводі дорослих. Після 15 років підліток може здійснювати занурення сертифікатом Open Water Diver на глибину до 18 метрів, без супроводу дорослих.

Ми проводимо навчання дайвінгу в Дайвцентрі I'DC Club за адресою: 1. Київ, Пр-т Повітрофлотський, 2, басейн ЦСК ЗСУ.

2. У літній час працює наша філія: Грибівка, Одеська обл., на базі готелю літнього відпочинку «Дачник», дайвцентр, повністю обладнаний усім необхідним.

  • Дайвцентр у Грибівці розташований прямо на березі Чорного моря, на пляжі з чистим піском.
  • Цього літа ми спільно з готелем Дачник побудували підводний парк скульптур, аналогів, якому немає у всій Європі! Напевно, вашій дитині сподобається посидіти на підводних гойдалках, залізти на справжній, величезний трон, посидіти верхи на ракеті та… Ну не видаватимемо всіх таємниць, так буде цікавіше! ☺
  • Повноцінне, якісне харчування забезпечує сучасне кафе «ВЕСЛО», яке знаходиться за 10 метрів від Дайвцентру.
  • Вечорами на верхній палубі дайвцентру зручно спостерігати за морським пейзажем, насолоджуватися шумом прибою та рахувати зірки. ☺

Приїжджайте, ми васчекаємо!