Новини та події IDC club

Нова послуга: Обслуговування повної дайвінг системи

Дата публикації: 03.04.2016


Для забезпечення максимальної надійності, безпеки та довговічності вашого комплекту обладнання для дайвінгу (Total Diving System) ми вирішили взяти участь у програмі технічного обслуговування обладнання SSI.

Це програма регулярного огляду та технічного обслуговування вашого комплекту обладнання для дайвінгу. Один раз на рік, на початку дайверського сезону, а при необхідності і частіше, виконується огляд, заміна витратних матеріалів (прокладок, ущільнювачів, батарейок, фільтрів); На підтвердження своєї інспекції ваше обладнання буде промарковане спеціальними етикетками, наклейками та маркерами на шлангах регуляторів. На основі спеціальної перфорованої мітки на маркерах ви знатимете дату наступного огляду вашого спорядження. Запропонована нами програма Сервісного обслуговування обладнання ділиться на наступні моменти:

 1. Візуальний огляд балонів для дихальних сумішей

  Цей пункт включає повний огляд внутрішньої та зовнішньої поверхні стінок балонів, а також ремонт пошкоджень та видалення забруднень. При необхідності може включати і підготовку балонів для роботи з найтроксом (Nitrox) 100%. Також, за необхідності, (один раз на 5 років) проводиться гідростатичне випробування балонів з нанесенням дати на горловину балона. Як відомо, балони, що не пройшли своєчасне гідростатичне випробування, не наповнюватимуться повітрям у заправних станціях і дайв центрах.

 2. Обслуговування регулятора

  Всі виробники регуляторів дотримуються єдиної думки про необхідність сервісного обслуговування регуляторів один раз на рік або після 100 занурень. При проведенні сервісного обслуговування в регуляторах змінюються всі кільця ущільнювачів, фільтри. А всі металеві частинипершого та другого ступеня регулятора піддаються чищення в ультразвуковій ванні. Після проведення сервісних робіт регулятор буде налаштовано на спеціальному стенді знову.

 3. Обслуговування системи контролю плавучості ( BCD)

  Ваш жилет-компенсатор або крило також потребує сервісу принаймні один раз на рік. Під час сервісного обслуговування ми промиваємо крило у спеціальному розчині як зовні, так і внутрішню камеру для видалення солей. Так само обслуговується і інфлятор, в якому змінюються кільця ущільнювачів і проводиться чистка і мастило деталей.

 4. Обслуговування гідрокостюмів, рукавичок, ботиків та шоломів

  При обслуговуванні гідрокостюмів, рукавичок, ботиків та шоломів ми приділяємо велику увагу невеликим пошкодженням, та усуваємо їх, що дозволяє уникнути перетворення дрібних пошкоджень у великі розриви та дірки. Після попереджувального реМонту ми стираємо неопренові вироби в спеціальному шампуні, що дозволяє значно продовжити термін експлуатації вашого обладнання, і при цьому неопрен не втрачатиме еластичність протягом тривалого терміну експлуатації. У гідрокостюмах сухого типу додатково проводиться обслуговування клапанів піддуву та стравлювання, манжети обробляються тальком. При необхідності може бути зроблений повний гідротест для перевірки роботи сухої блискавки.

 5. Обслуговування приладів та інформаційних систем

  Компас, підводний комп'ютер, ботом-таймер та інше обладнання ми відносимо до інформаційних систем. Несвоєчасна заміна ущільнювачів і батарей може призвести до того, що такі системи перестануть працювати в невідповідний момент. Сервісне обслуговування проводиться в залежності від моделей ваших систем і включає перевірку в камері гідростатичного контролю, тест батареї або акумулятора і, при необхідності, їхзаміну. При сервісному обслуговуванні приладів (манометра) ми робимо візуальну інспекцію шланга високого тиску та заміну внутрішніх ущільнювальних кілець манометра.

 6. Обслуговування маски, трубки, ласт та інших аксесуарів

  Звичайно в нових масках, ластах, трубках, як і в інших аксесуарах - вад немає. Однак, при експлуатації на ремінцях починають з'являється тріщини, на кріпленнях ласт можуть з'явитися дрібні пошкодження, тобто все те, що неминуче з'являється на спорядженні під час експлуатації. І дайверу буде дуже прикро скасовувати занурення, якщо ремінець маски порветься перед входом у воду з зодіаку ... . Ми включаємо в нашу сервісну програму обов'язковий контроль за станом, а за потреби і заміну ремінців масок і ласт, кріплень, з'єднань усіх частин вашого дайверського комплекту (Total Diving System).

Більш детальну інформацію про нашу сервісну програму ви можете отримати у інструкторів нашого дайв центру. Подивитися прайс-лист на послуги сервісу можна тут Насолоджуйтесь дайвінгом в обслуговуванні!

І. Трухан (Instructor Trainer SSI)