Новини та події IDC club

Новина для дайв-професіоналів

Дата публикації: 21.10.2015


IDC-club спільно з Регіональним представництвом міжнародної школи навчання дайвінгу SSI Ukraine запрошує вас пройти кросовер SSI , стати інструктором SSI та отримати ще більше можливостей для професійного зростання в дайв індустрії. Під час проходження курсу ви зможете покращити навички викладання, збагатити досвід проведення професійних презентацій та продажів.

Після успішного проходження кросовера SSI ви станете інструктором SSI з можливістю викладати раніше отримані спеціалізації в інших асоціаціях .

Повідомляємо вам, що кросовер SSI буде проводитись 14-15 листопада у Києві, за спеціальною ціною. Проводитиме кросовер інструктор тренер (IT) SSI Трухан Іван.

Під час проведення кросовера буде проведено презентацію «Цифрова Революція SSI». На которою буде представлено зручності та переваги, які з'явилися в результаті впровадження цифрових технологій електронного навчання SSI, електронна система реєстрації та обліку дайверів, порядок роботи з нею.

Кросовер проходитиме на базі Instructor training center SSI, IDC-club, за адресою: м.Київ, Повітрофлотський пр-т., 10, оф.70