Новини та події IDC club

У нас відбувся Курс надання Першої медичної допомоги SSI React Righ.

Дата публикації: 26.04.2015


Діяльність дайверів проходить, як правило, у красивих та мальовничих місцях, далеко від міської суєти. Але саме в такому виді спорту як дайвінг, потрібно теж бути готовим до несподіваних випадків. І як не розгубитися, в обстановці, коли комусь може знадобитися допомога, як правильно поводитися, поки приїде допомога, який алгоритм дій зробити - усьому цьому можна навчитися, пройшовши курс Першої медичної допомоги React Right SSI. Курс проводить інструктор SSI React Right, доктор медичних наук, професор Крючина Євгенія Андріївна.

(20, 24, 35); font-family: helvetica, arial, 'lucida grande', sans-serif; font-size: 14px; line-height: 19.3199996948242px;">

І, хоча, Курс вийшов досить об'ємний за змістом, але ми вклалися за два дні. Перший день був присвячений теорії, другий повністю практичний, де кожен учасник курсу відпрацьовував навички. Втома від насиченого курсу як рукою зняло, коли дійшло до надання допомоги один одному. Особливо весело справа відбувалася з перев'язкою постраждалого.

ne-height: 19.3199996948242px;"> Взяти участь у цьому курсі можуть абсолютно всі бажаючі, незалежно від віку, сфери діяльності, та наявності підготовки. Слідкуйте за нашими майбутніми анонсами та приходьте на курс надання Першої Медичної Допомоги React Right SSI.