Новини та події IDC club

Дайвінг в Австрії

Дата публикації: 02.07.2014


Наша команда щойно повернулася з казкової подорожі Австрією.

Поспішаємо поділитися враженнями.

Австрія це не тільки гірськолижний курорт, але й країна, що славиться своїми кришталево чистими озерами, дайвінг в яких є одним із найпопулярніших видів спорту поряд з віндсерфінгом, сноркелінгом та яхтовим спортом.

Природа в регіоні постаралася створити всі умови, щоб дайвери забрали з собою незабутні враження та чудові фотографії.

Погода під час нашої подорожі стояла чудова. Повітря прогрівалося до 26 градусів, вода незмінно була 15 градусів, і на глибині близько 10 градусів. Тому всі занурення відбувалися у сухому гідрокостюмі. Видимість під час занурень становила приблизно 15 метрів.

Приємним бонусом стала поява лебедів та диких качок, яких залучива наша компанія. Австрійці дбають про свою природу і це виразно видно і за довкіллям і поведінкою тварин. Качок довелося "просити" розійтись, оскільки вони дуже активно цікавилися нашими дайверами. Лебеді взагалі виявилися ручними. Після того, як вони спустошили наші їстівні запаси, вони просто задрімали, поряд з нами, плавно гойдаючись на хвилях.

Під час занурення часто траплялися щуки, форель. Щуки, на диво, теж виявилися "неляканими", Іванові навіть вдалося одну з них зловити за хвіст, просто з інтересу, але потім вона відразу була випущена, так і не встигнувши зрозуміти, що з нею сталося.

Загальні враження від дайвінгу: чисто, є що подивитися, в основномум мальовничо розкинуті корчі та стовбури дерев та ялинок. Кам'яні гроти, валуни. Навіть парочку річок виявили. Здебільшого це спокійний дайвінг.

Наявність дайвцентрів на березі озера полегшила нам завдання й у пошуках відповідного дайвсайту та оренді спорядження, тому, можна сказати, ми приїхали та поїхали "без нічого".

Заповненими виявилися лише наші фотоапарати, і ми враженнями.


Фотографії незабаром викладемо у нашій фотогалереї.