Статті

Про що треба пам'ятати, щоб не стати частиною статистики

Дата публикації: 11.10.2013


             

  • Пірнайте в рамках своєї сертифікації. Щороку дайвери, які ніколи не навчалися рек дайвінгу, печерному дайвінгу, гинуть усередині печерних лабіринтів. І нерідко дайвери, без належної підготовки, гинуть усередині закритого простору затонулих річок. Тому спочатку придбайте відповідну кваліфікацію, перш ніж спробувати занурюватися за межами своїх навичок.
  • Вибирайте правильне спорядження. Чи йдеться про захист від переохолодження або вибір обладнання для печерного дайвінгу, правильно підібране спорядження має велике значення. Все обладнання, що підтримує життєзабезпечення під водою, повинне правильно утримуватись і регулярно обслуговуватись, та перевірятись перед кожним зануренням.
  • Пройдіть курс «Згадати все». Навіть пірнаючи в рамках своєї кваліфікації, пройдіть курс «вспомніти все», щоб освіжити в пам'яті ті навички, якими Ви давно не користувалися, тому що не часто пірнаєте. Той короткий час, проведений у басейні, перед подорожжю «все ваше життя» зіслужить Вам хорошу службу. Ви пірнатимете безпечніше, а, отже, почуватиметеся більш впевнено під водою.
  • Пройдіть курс Rescue Diver. Кожен дайвер повинен знати як поводитись у надзвичайній ситуації. Але найголовніше, чому навчить цей курс, бути відповідальним за свою власну безпеку.
  • Практикуйтесь у навичках безпеки. Практикуйте такі навички як наповнення та прочищення маски під водою, втрата та знаходження регулятора, навичка використання одного регулятора на двох тощо.
  • Будьте у формі. Якщо Ви маєте якесь захворювання, проконсультуйтеся з лікарем, чи небезпечне воно для занять дайвінгом.
  • Залишайтесь у рамках власного комфорту. Це означає, що якщоі Ви відчуваєте хоч найменший сумнів, не варто починати занурення, доки Ви не будете повністю впевнені у власних силах.