Статті

PADI Tec Rec

Дата публикації: 25.09.2013


Ви колись питали себе: що знаходиться за межами аматорського дайвінгу?

Згідно з встановленими правилами, допустима глибина для дайверів-аматорів – 30 метрів, і є ще одна дайверська спеціалізація PADI Deep Diver, яка зможе допомогти Вам підготуватися до занурення на глибину 40 метрів – це межа. Скептики можуть сказати що цієї глибини достатньо щоб побачити 90% прибережної фауни і флори підводного світу, і частково вони мають рацію. Але є ще затонули кораблі, гроти і печери, зрештою, скарби втрачені при аварії корабля, приховані водою від людських очей, які знаходяться на більшій глибині, і це все доступно для вивчення дайверам рівня Tec.

Курси PADI Tec Rec були розроблені, протестовані та затверджені Професійною Асоціацією Дайвінг Інструкторів у 2000 році. Незмінно високі стандандарти ПАДІ до рівня обидвачення дайверів дозволили створити систему підготовки технічних дайверів, яку було прийнято і схвалено світовою спільнотою технічних дайверів. Технічний дайвінг – заняття дуже захоплююче та захоплююче, але ми не можемо стверджувати, що технічний дайвінг заняття для всіх. Ризики, які належить прийняти собі технічному дайверу трохи вище ніж у аматорському дайвінгу. Та й вимоги до фізичної форми та рівня володіння навичками в технічному дайвінгу значно вищі, ніж вимоги до дайвера-аматора. Курси технічного дайвінгу розподіляються на кілька ступенів:

Повітряна частина*:

Tec 40

Tec 45

Tec 50

Триміксна частина*:

Tec Trimix 65

Tec Trimix Diver

Кожен із ступенів навчання у своїй назві несе цифру, яка позначає максимальну глибину занурення для даного ступеня. Відповідальні технічні дайвіри використовують проміжки між проходженнями технічних курсів дайвінгу для набуття досвіду, що має найважливіше значення саме у технічному дайвінгу. Тривалість навчання на кожному із ступенів 3-4 дні. Придбання власного обладнання для проходження курсів технічного дайвінгу вітається, але при необхідності комплект обладнання для технічного дайвінгу можна взяти і напрокат нашого дайвцентру.