TXR - Technical Extended Range

TXR - Technical Extended Range

Програми SSI Technical Extended Range є вершиною навчання в Технічному Дайвінгу. Вони навчають дайвера здійснювати мультигазові занурення з декомпресійними стейджами, а також виконання спливання в стадії декомпресії з виконанням декомпресійних зупинок. Як і з програмами XR, Ви можете брати участь не тільки в програмах глибоких занурень, але і програмах занурення в печерах (Cave Diving) і проникнення в об'єкти, що затонули (Wreck Diving).

Через природу програм навчання технічному дайвінгу TXR SSI Ваше навчання буде неймовірно цікавим та насиченим. Ваші навички набудуть найвищого рівня та знання, отримані під час проходження програм XR, дозволять Вам розсунути не лише традиційні межі дайвінгу, але також і Ваше власне сприйняття навколишнього світу.

Це програми - вершини і як тільки Ви завершили своє навчання, Ви будете найкращим із найкращих!

TECHNICAL  EXTENDED  RANGE

Ця програма кваліфікує Вас, щоб пірнути до 50 м, використовуючи повітря як донний газ, або 60 м, використовуючи Normoxic Trimix (мінімальний вміст кисню 18%), два декомпресійні газу будуть використовуватися для цієї програми. Програма може бути пройдена лише у повному комплекті для технічного дайвінгу.

HYPOXIC TRIMIX

Це – верхня частина програми TXR. Тут Ви будете використовувати всі знання, навички, обладнання та досвід у всіх Ваших попередніх курсах і Ви розсунете Ваші межі до меж. Є два шляхи навчання, кожен може вибрати свій. Перший шлях приведе Вас до 80 метрів та інший до 100 метрів глибини. Ви будете використовувати такий самий комплект обладнання для технічного дайвінгу як і в програмі Normoxic Trimix, однак Ви тепер використовуватимете мінімум три балони в стадії декомпресії.